Videokanál poslanca

 
 
Loading the player...

Prosím povoľte Vášmu prehliadaču prehrávať videá vo formáte flash:
Google Chrome | Mozilla Firefox | Internet Explorer | Edge

Vystúpenie s faktickou poznámkou

13.9.2016 o 16:19 hod.

JUDr.

Andrej Danko

Videokanál poslanca
Zobraziť prepis Poslať e-mailom Stiahnut video
 
 
 

Videokanál poslanca

Vystúpenie s faktickou poznámkou 1.12.2016 11:08 - 11:10 hod.

Andrej Danko
Ďakujem. Pán poslanec Martin Nemky.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 25.11.2016 11:10 - 11:12 hod.

Andrej Danko

65.
Ďakujem. Pán poslanec Peter Štarchoň.

Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 26.10.2016 11:15 - 11:16 hod.

Andrej Danko
Ďakujem.
Pani poslankyňa Silvia Shahzad.
Skryt prepis
 

Vystúpenie v rozprave 26.10.2016 11:09 - 11:09 hod.

Andrej Danko
Ďakujem pani poslankyni Smolíkovej.
Prihlásil sa do rozpravy, teda s faktickými poznámkami k vystúpeniu pani poslankyne pán poslanec Ondrej Dostál, pani poslankyňa Silvia Shahzad a pán poslanec Marian Kotleba. Uzatváram možnosť prihlásenia.
Poprosím s faktickou poznámkou pán poslanec Ondrej Dostál.
Skryt prepis
 

Vystúpenie v rozprave 21.9.2016 17:39 - 17:41 hod.

Andrej Danko
Ďakujem.
Na vystúpenie pána poslanca Kollára jedna faktická poznámka. Uzatváram možnosť prihlásenia s faktickými poznámkami.
Poprosím, pán poslanec Marian Kotleba.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 14.9.2016 17:41 - 17:43 hod.

Andrej Danko
Ďakujem. S reakciami na faktické pán poslanec Petrák.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 14.9.2016 17:39 - 17:41 hod.

Andrej Danko
Ďakujem. Pán poslanec Martin Nemky s faktickou poznámkou. (Reakcie z pléna.) Ďakujem.
S faktickou poznámkou pán poslanec Martin Poliačik.
Skryt prepis
 

Vystúpenie v rozprave 13.9.2016 16:54 - 17:04 hod.

Andrej Danko
Na vystúpenie pána poslanca – môžte mi ukázať? – 8 alebo 9 faktických poznámok? Osem faktických poznámok. Poprosím, pán poslanec Jozef Viskupič.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 13.9.2016 16:49 - 16:50 hod.

Andrej Danko Zobrazit prepis
Chcel by som, pán poslanec Baránik, vás dôrazne upozorniť, aby ste na politický boj, ktorý medzi nami je a niekedy je tvrdý, nevťahoval trestnoprávne veci a ešte aby ste nás spájal s takými skutkami, ako ste opisoval a vťahoval nás do toho, že nás tu obviňujete. A ani nechcem opakovať, z akých skutkov. Ja si to v mene celej našej koalície, a opozičných, a teraz poprosím aj opozičných poslancov, aby naozaj nás v tom podporili, aby nejaký poslanec Národnej rady obvinil pri svojom vystúpení na základe bludných udalostí ministra práce, sociálnych vecí a rodiny a celú koalíciu, že sa podieľa na perverzných trestných činoch. Tak to ste veľmi hlboko klesli. A ešte raz vás prosím, aby ste také veci neopakovali, pretože na to nemáte žiadne, žiadne právo.
A opakujem ešte raz, veľmi radi vo svojich vystúpeniach dávate útoky, názory a hovoríte o slušnosti, čestnosti, ale vy sa bežne dopúšťate vecí, ktoré sú ľudské dno. Bežne útočíte na rodiny a keď sa niekto bráni, tak ste z toho v šoku. Opakujem ešte raz a vyzývam vás, aby ste už nikdy nespájali koalíciu s tými udalosťami, ktoré sú dnes vyšetrované v Galante, pretože to je hyenizmus, to je, prepáčte, ani neviem, aké slovo použiť, aby ste parazitovali na tých veciach, ako parazitujete na deťoch a na ďalších témach, ktoré sa vám mediálne hodia.
Môžete sa za to svoje vystúpenie naozaj hanbiť! (Potlesk.)
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 13.9.2016 16:19 - 16:21 hod.

Andrej Danko Zobrazit prepis
Vážený pán poslanec Viskupič, rozprával si takmer 45 minút a veľmi si sa nadýchol, keď vošiel predseda vašej strany, rozdal pokyny pánovi Baránikovi a vám, aby ste ťahali čas a rozprávali už zo zúfalstva o niečom, čomu ste ani sám nemohol rozumieť. Stalo sa už opakovane, že vojde Igor Matovič, rozdá lístky, aby ste ťahali čas v diskusiách a rozprávali niečo, čo už dávno nemáte pripravené, a vyzývali na veci, ktoré sami robíte. Tak ako je tu opakované, to, čo ste robili, zabúdate, ako ste sa správali. Mňa ste opakovane vyzvali na slušnosť. Počul ste dnes len reakciu na to, ako sa správal váš predseda. A ešte raz vám hovorím, že ja nie som žiaden skunk a svojho otca milujem. A nie ja som začal urážať, ale vy. A viete, stále vnášate tú istú taktiku. Vydráždite nás, rozdávate facky, potom dostanete a trasie sa vám spodná sánka.
Chcem vám povedať, že áno, dali sme sa dokopy normálni ľudia v koalícii a budeme presadzovať normálne veci. Nie bláznovstvo, hystériu, škaredé slová, urážky. Viete, ste jeden z tých štyroch, ktorí politický systém využívajú, aby zarábali milióny. Vy sa bojíte, aby náhodou niekoho v tej strane neodvolali, a presne tak isto vystupujete v parlamente. Charizma, osobnosť. Chcel by som vidieť, keby v tej vašej strane bolo 600 ľudí. Aspoň 600. Ako by ste vy štyria obhájili svoje posty. Nie, vy tam ostanete. Budete si deliť peniaze, zneužívať, klamať verejnosť a urobíte z toho, čo je strana, len sektu. To je presne vaša komunikácia.
Skryt prepis