Videokanál poslanca

 
 
Loading the player...

Prosím povoľte Vášmu prehliadaču prehrávať videá vo formáte flash:
Google Chrome | Mozilla Firefox | Internet Explorer | Edge

Vystúpenie s faktickou poznámkou

6.4.2017 o 20:56 hod.

Ing. MBA

Martin Nemky

Videokanál poslanca
Zobraziť prepis Poslať e-mailom Stiahnut video
 
 
 

Videokanál poslanca

Vystúpenie s faktickou poznámkou 5.12.2017 16:15 - 16:16 hod.

Martin Nemky Zobrazit prepis
Pán predsedajúci, ďakujem pekne za slovo. Pán minister, ďakujem ti za toto vystúpenie, počúval som ho pozorne a celá táto schôdza mi pripadá ako titul pána Rajtára, teda vymyslená a o ničom.
Ale zas na druhej strane počúval som aj jeho a bojím sa, že ak by na tejto škole boli čo i len minimálne podmienky, tak by sa tam nedostal pán Rajtár. Ale aj na druhej strane za ten rok a pol sa mu podarili ozaj veľké veci. Pripravil Slovensko o 4 mil. euro. Ozaj je to opozičná krása.
Ďakujem.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 5.12.2017 14:28 - 14:29 hod.

Martin Nemky
Ďakujem za slovo, pán predsedajúci. Pani Rajtárová, už začnite hovoriť konečne k veci. Neplačte nám tu stále. Ja rozumiem, že ste vôbec neni chlap, keď dokážete potopiť svojho vlastného zamestnanca. Buďte chlap, postavte sa, povedzte, ako to bolo. Toto sú tie mafiánske praktiky. Vy ste tu tá mafia.
Skryt prepis
 

Doplňujúca otázka / reakcia zadávajúceho 12.10.2017 14:50 - 14:50 hod.

Martin Nemky
Už to ide. Ďakujem veľmi pekne. Pán podpredseda, ja by som ti chcel len poďakovať, že zo svojej pozície možno myslíš aj na tie malé obce a hlavne na tých tých obyvateľov, ktorí tam žijú a možno nie sú tak, nie sú tak ekonomicky zaujímaví pre tie veľké spoločnosti. Čiže ďakujem, že myslíš aj na tie obce.
Ďakujem.
Skryt prepis
 

Vystúpenie spoločného spravodajcu 11.5.2017 18:07 - 18:08 hod.

Martin Nemky Zobrazit prepis
Vážená pani predsedajúca, vážené panie poslankyne, páni poslanci. Dovoľte, aby som vás informoval o prerokovaní návrhu ústavného zákona vo výboroch Národnej rady. Národná rada uznesením zo 7. februára 2017 pridelila návrh ústavného zákona na prerokovanie ústavnoprávnemu výboru a výboru pre pôdohospodárstvo a životné prostredie. Ako gestorský určila ústavnoprávny výbor a určila lehoty na prerokovanie návrhu ústavného zákona vo výboroch. Poslanci Národnej rady, ktorí nie sú členmi výborov, ktorým bol návrh ústavného zákona pridelený, neoznámili v určenej lehote gestorskému výboru žiadne stanovisko k predmetnému návrhu ústavného zákona. Návrh ústavného zákona prerokovali oba výbory, ktorým bol pridelený, a odporúčali ho Národnej rade schváliť. Z uznesenia ústavnoprávneho výboru vyplývajú 4 pozmeňujúce návrhy. Gestorský výbor odporúča o nich hlasovať spoločne s odporúčaním schváliť. Gestorský výbor zároveň odporúča Národnej rade návrh ústavného zákona schváliť aj ako celok a to v znení pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhov uvedených v spoločnej správe. Spoločná správa výborov o prerokovaní návrhu ústavného zákona bola schválená uznesením ústavnoprávneho výboru, ktorým ma zároveň výbor ako spoločného spravodajcu poveril, aby som na schôdzi Národnej rady informoval o výsledku rokovania výborov a pri rokovaní o návrhu ústavného zákona predkladal návrhy v zmysle príslušných ustanovení zákona o rokovacom poriadku Národnej rady.
Pani predsedajúca, otvorte, prosím, rozpravu.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 7.4.2017 6:31 - 6:31 hod.

Martin Nemky Zobrazit prepis
Pán predsedajúci, ďakujem pekne za slovo. Pani poslankyňa, ja by som vám niečo prečítal. Denník N, 6.20 hod.: "Veronika Remišová, poslankyňa OĽANO, kritizovala ministra práce Jána Richtera, že nebol v noci na schôdzi o svojom odvolávaní. Škoda, že tu nie je pán minister. Nie my sme dali túto schôdzu na noc, mohol tu vydržať."
Pani poslankyňa, my a pán minister sme tu celú noc, len ja neviem, kde ste boli ozaj vy. Neni vám to blbé? Pokiaľ svoje vystúpenie začnete takýmto klamstvami, tak si myslím, že celý ďalší obsah vašich vystúpení bolo podobné klamstvo.
Ďakujem. (Potlesk.)
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 6.4.2017 23:13 - 23:13 hod.

Martin Nemky
Ďakujem pekne za slovo. Pani kolegyňa, ja vás budem citovať, vraj brali drogy, vraj robili to, vraj robili to, vy stále nevidíte rozdiel, že ministra nemožno odvolať na základe nejakých domnienok, ale len na základe faktov? Ale možno tomu aj rozumiem, lebo tie fakty nemáte.
Ďakujem.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 6.4.2017 22:24 - 22:25 hod.

Martin Nemky
Ďakujem pekne za slovo, pán predsedajúci.
Maroš, výborné vystúpenie, len toto, čo predvádza opozícia, je ako hon na čarodejnice. Osobné útoky, častokrát bez argumentov, len za účelom na niekoho vyliať kýbeľ špiny a možno dať si nejaké video na Facebook.
Ďakujem pekne.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 6.4.2017 20:56 - 20:57 hod.

Martin Nemky Zobrazit prepis
Ďakujem pekne za slovo, pán predsedajúci.
Pán minister, ďakujem za vystúpenie plné faktov a hlavne za objasnenie celej situácie. Ďakujem, že ste sa zastali aj zamestnancov sociálnej kurately a vyzvali ste pani kolegyňu, aby sa im ospravedlnila za vymyslené obvinenia. Pán minister, zazneli tu výroky od opozičných poslancov, tak aj ja ukončím toto vystúpenie citátom pre opozičných poslancov, ktorí na vás reagovali: "Najviac rečí mávajú hlupáci. Vždy majú o čom hovoriť. Keď otvárajú hubu, domnievajú sa, že získavajú na význame."
Ďakujem pekne.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 30.3.2017 16:47 - 16:47 hod.

Martin Nemky
Pán predsedajúci, ďakujem pekne za slovo. Pán kolega Blaha, ďakujem za vystúpenie jasné, výstižné a hlavne argumentačné. Možno nerozumiem kolegom z SaS, keď už aj ich šéf to pochopil nakoniec, a teda odsúdil, možno potrebujú len čas. Ďakujem pekne.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 30.3.2017 16:10 - 16:10 hod.

Martin Nemky
Ďakujem pekne za slovo, pán predsedajúci. Pán kolega Matovič, ja rozumiem, že ste nevedeli o tom, že bol podaný procedurálny návrh. No nemohli ste ani vedieť, keďže do roboty nechodíte. Ďakujem pekne.
Skryt prepis