Videokanál poslanca

 
 
Loading the player...

Prosím povoľte Vášmu prehliadaču prehrávať videá vo formáte flash:
Google Chrome | Mozilla Firefox | Internet Explorer | Edge

Vystúpenie s faktickou poznámkou

10.6.2010 o 11:39 hod.

Ing.

Ľuboš Martinák

Videokanál poslanca
Zobraziť prepis Poslať e-mailom Stiahnut video
 
 
 

Videokanál poslanca

Vystúpenie s faktickou poznámkou 10.6.2010 11:39 - 11:40 hod.

Ľuboš Martinák Zobrazit prepis
Vážený pán poslanec, ako obyčajne, všetko spochybňuješ samozrejme bez ľadu a skladu. Najviac ma však dorazilo to, keď si konštatoval, máš to v zázname, že tento parlament už nemá právo rozhodovať. To žiješ skutočne niekde celkom inde a pritom rozprávaš tu o populizme. Opäť si do toho zamiešal Veľký Slavkov ako obyčajne a Slovenský pozemkový fond. Tak ja ti tu na tejto pôde parlamentu ešte raz pripomeniem, že keď tam bol náš výbor na Slovenskom pozemkovom fonde, sme sa z dokladov dozvedeli, že za tvojho, opakujem, tvojho ministrovania, 80 % reštitučných náhrad dostali v katastrálnom území Bratislava reštituenti z Dunajskej Stredy a z Komárna a z ostatných južných oblastí. Škoda, že to pri tom sa nepozastavíš a nám to tu nevysvetlíš. A ešte raz opakujem, tento parlament má právo rozhodovať. Ďakujem.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 25.5.2010 14:14 - 14:29 hod.

Ľuboš Martinák
Ďakujem za slovo. Pán poslanec Brocka, vo svojej rozprave ste väčšinou hovorili totálne od dnešnej závažnej témy. Zmiešali ste hrušky, jablká, zemiaky dokopy, podľa vás, nikto nič nevie, samozrejme okrem KDH a hlavne vás, vy ste ten, kto rozdávate rozumy, len škoda, že zabúdate na svoju minulosť KDH, aké kroky ste podnikali. Ďakujem.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 25.5.2010 14:14 - 14:29 hod.

Ľuboš Martinák Zobrazit prepis
Ďakujem pekne. Ja už nebudem smútiť, pán poslanec Brocka úplne jasne dal najavo, že Kresťanskodemokratické hnutie chce tieto problémy riešiť zodpovedne a zodpovedne pristúpiť aj k tej situácii, ktorá teraz vznikla, na základe krokov Budapešti, ale rovnako a podobne dôležitá bola aj situácia pri rozhodovaní o Grécku, keď vtedy už pán predseda Národnej rady, nepovažoval za dôležité zvolať túto Národnú radu, ktorá by sa takisto zodpovedne mala k tomu problému vyjadriť. Pripomenul aj vec, keď náš predseda poslaneckého klubu, pán poslanec Hrušovský, povedal, že nedostal vlastne žiadne podklady, a to chcem ešte potvrdiť, lebo včera 13.16 sme dostali mailom iba túto pozvánku, žiadne iné materiály iba pozvánku na dnešné rokovanie Národnej rady. Žiadny návrh na skrátené legislatívne konanie a žiadny vládny návrh o štátnom občianstve, teda schválili sme program a nemáme predložené žiadne materiály, tak sa neurážajme potom pri niektorých vystúpeniach, že čo si to dovoľujú niektorí poslanci, keď upozornia na to, že ideme rokovať a nevieme vlastne o čom. Ďakujem pekne.
Skryt prepis
 
  • << First
  • 1
  • Last >>