Videokanál poslanca

 
 
This video file cannot be played.(Error Code: 102630)

Prosím povoľte Vášmu prehliadaču prehrávať videá vo formáte flash:
Google Chrome | Mozilla Firefox | Internet Explorer | Edge

Vystúpenie s faktickou poznámkou

20.2.2024 o 17:06 hod.

Ing.

Peter Pellegrini

Videokanál poslanca
Zobraziť prepis Poslať e-mailom Stiahnut video
 
 
 

Videokanál poslanca

Vystúpenie v rozprave 22.2.2024 11:33 - 11:35 hod.

Peter Pellegrini
Ďakujem pekne.
Otváram rozpravu k tomuto bodu. Konštatujem, že som dostal jednu písomnú prihlášku, ktorou je pán poslanec Marek Krajčí.
Nech sa páči, máte slovo, pán poslanec.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 22.2.2024 11:27 - 11:28 hod.

Peter Pellegrini
Ďakujem pekne.
Prosím teraz poverenú členku výboru pre obranu a bezpečnosť pani poslankyňu Irenu Bihariovú, aby podala návrh... aby podala správu o výsledku prerokovania vo výbore a návrh uznesenia Národnej rady, nech sa páči, pani poslankyňa.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 22.2.2024 11:24 - 11:25 hod.

Peter Pellegrini Zobrazit prepis
Ďakujem pekne.
Vyhlasujem rozpravu za skončenú, pýtam sa navrhovateľa, či chce zaujať stanovisko. Nie. Pán spravodajca? Nie je tomu tak, prerušujem rokovanie o tomto bode programu.
Teraz pristúpime k rokovaniu o návrhu skupiny poslancov na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky, ktorým sa pripája k záverom zo zasadnutia Európskej rady z dní 26. a 27. októbra 2023, ktoré za Slovenskú republiku podporil predseda vlády Slovenskej republiky Robert Fico, vo veci odsúdenia útočnej vojny Ruska proti Ukrajine a odsúdenia Hamasu za brutálne a nerozlišujúce teroristické útoky v Izraeli. Tlač má návrh 69 a číslo...
Dávam slovo pánovi poslancovi Ľubomírovi Galkovi, aby návrh uviedol, nech sa páči, pán poslanec, máte slovo.

(Rokovanie o návrhu skupiny poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na prijatie uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky, ktorým sa pripája k záverom zo zasadnutia Európskej rady z dní 26. a 27. októbra 2023, ktoré za Slovenskú republiku podporil predseda vlády Slovenskej republiky Robert Fico, vo veci odsúdenia útočnej vojny Ruska proti Ukrajine a odsúdenia Hamasu za brutálne a nerozlišujúce teroristické útoky v Izraeli, tlač 69.)
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 22.2.2024 11:12 - 11:12 hod.

Peter Pellegrini
Pán poslanec Bužo.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 21.2.2024 11:53 - 11:55 hod.

Peter Pellegrini
vymazať rámček
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 20.2.2024 17:34 - 17:34 hod.

Peter Pellegrini
Na vaše vystúpenie, pán poslanec, štyri faktické poznámky.
Ako prvý pán poslanec Grendel.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 20.2.2024 17:06 - 17:08 hod.

Peter Pellegrini
Ďakujem pekne.
Poprosím teraz pána poslanca Jakaba, ktorého určil navrhnutý gestorský výbor pre financie a rozpočet. Nech sa páči, pán poslanec, máte slovo.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 20.2.2024 11:56 - 12:03 hod.

Peter Pellegrini
Pani poslankyňa, chcem vás len poprosiť, ešte nadlho? Lebo by som, bolo... (Reakcia z pléna.) Nadlho. Tak potom prerušíme tým pádom vzhľadom na čas 12.03 h.
Prerušujem rokovanie do 14. hodiny, kedy budeme pokračovať ďalej vystúpením pani navrhovateľky a za ňou písomne prihlásený pán poslanec Lackovič.

(Prerušenie rokovania o 12.03 hodine.)

(Pokračovanie rokovania o 14.00 hodine.)
Skryt prepis
 

Vystúpenie v rozprave 20.2.2024 11:48 - 11:53 hod.

Peter Pellegrini
Otváram všeobecnú rozpravu. Konštatujem, že som dostal do nej jednu písomnú prihlášku, pána poslanca Mareka Lackoviča.
A ešte predtým sa ale v zmysle rokovacieho poriadku do rozpravy prihlásila navrhovateľka.
Nech sa páči, pani poslankyňa.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 20.2.2024 11:34 - 11:36 hod.

Peter Pellegrini
Pani poslankyňa, do rozpravy?
Nech sa páči.
Skryt prepis