Videokanál poslanca

 
 
Loading the player...

Prosím povoľte Vášmu prehliadaču prehrávať videá vo formáte flash:
Google Chrome | Mozilla Firefox | Internet Explorer | Edge

Vystúpenie s faktickou poznámkou

24.3.2020 o 17:47 hod.

Mgr.

Stanislav Mizík

Videokanál poslanca
Zobraziť prepis Poslať e-mailom Stiahnut video
 
 
 

Videokanál poslanca

Vystúpenie s faktickou poznámkou 24.3.2020 17:47 - 17:48 hod.

Stanislav Mizík Zobrazit prepis
Ďakujem za slovo. Budem veľmi, veľmi stručný. Správne si povedal výraz šedá zóna. Osobne si nemyslím, že prestane fungovať dovoz lacného tabaku z Maďarska, že prestane fungovať dovoz iných tovarov napríklad drog. Nie, neprestane, bude sa totižto pašovať. Na to je to slovo pašovať. Bude sa prechádzať cez zelenú hranicu. Ono sa to už deje. Myslíte si, že nie? Tak žijete v oblakoch. A myslíte si, že pašeráci, či ľudia, ktorí sa chcú vyhnúť zelenej hranici, vyhnúť karanténe nebudú prechádzať zelenú hranicu? Že si zoberú so sebou mobil? A k tomu sledovaniu a šmírovaniu som sa už vyjadril v mojich predchádzajúcich faktických poznámkach. Je to návrat do najhlbokejšej totality. Ďakujem.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 24.3.2020 17:11 - 17:12 hod.

Stanislav Mizík Zobrazit prepis
Ďakujem za slovo. Áno, správne ste povedali my sme hrozbou, práve my 150. Čo tak urobiť testy pre všetkých tu v tejto budove, potom pri prípade hoci jedného prípadu ostatní šup šup do karantény a po dvoch týždňoch môže zákonodarný zbor fungovať, tí čo sú zdraví lebo všetci asi neochorejú. A veľmi správne ste podotkol zakázanie svätých omší, zákaz prijímať telo božie je hriechom proti ľudskej duši proti presvedčeniu. A pripomenul by som vám zázrak trnavskej matky božej kde sa po modlitbách pred pár stáročiami zastavila veľká epidémia. Je to naozaj zvláštne, že my tu sedíme 150 plus cca 200 zamestnancov neviem presne koľko ich je, dedím tu ja lebo musím ale do kostolíka kde sedí 20 ľudí nemôžem ísť na spoveď a ani na prijímanie. Ďakujem za slovo.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 24.3.2020 16:45 - 16:47 hod.

Stanislav Mizík Zobrazit prepis
Ďakujem za slovo. Správne si to pomenoval Milan. K tvojej reči mám dve poznámky. Myslím si, že už tieto tri schôdze sú vážnym ohrozením chodu štátu. Teoretický stačí jeden nakazený poslanec a táto nádherná cirkulácia vzduchu, čo v lete tak príjemne chladí, sa môže stať smrteľnou zbraňou. Celý zákonodarný zbor bude vyradený. Však u nás nedostať základné hygienické pomôckach v lekárňach. Nie sú rúška, rukavice, lieh, Paralen. Ja osobne som si preventívne ani nemohol kúpiť Paralen, lebo nikde nie je.
Druhá vec. Osobne si myslím, že tento zákon nesie všetky znaky neúmerného špicľovania, ktoré môže byť zneužívané či zneužité nazvem ich takto v úvodzovkách temnými personami z pozadia. Tieto persóny si vždy nájdu cestu na zneužívanie. Či nemáme vynášanie z vyšetrovacích spisov? To je príklad. Analógia. Neboli nejakým zázračným v úvodzovkách zázračným spôsobom vynesené na verejnosť odposluchy? Takéto graciózne špicľovanie jednoducho prehnané. Však u nás sa už šmíruje na bežnom poriadku. Kočner Sulíka, Matovič neviem koho, ten tamtoho, ten tamtoho. Tak toto, prosím pekne, nie. Ďakujem za slovo.
Skryt prepis
 
  • << First
  • 1
  • Last >>