Videokanál poslanca

 
 
Loading the player...

Prosím povoľte Vášmu prehliadaču prehrávať videá vo formáte flash:
Google Chrome | Mozilla Firefox | Internet Explorer | Edge

Vystúpenie s faktickou poznámkou

24.3.2020 o 17:26 hod.

Tomáš Šudík

Videokanál poslanca
Zobraziť prepis Poslať e-mailom Stiahnut video
 
 
 

Videokanál poslanca

Vystúpenie s faktickou poznámkou 24.3.2020 17:26 - 17:27 hod.

Tomáš Šudík Zobrazit prepis
Chcel by som upozorniť na slová premiéra Matovič. Zopakujem ich pre tých, ktorí tu hovoria o sledovaní hovorov, SMS-iek, atď., atď. Nepotrebujeme sledovať kto komu telefonuje, čo telefonuje a aké správy si posiela. Jedinou informáciou, ktorú bude štát zaujímať bude, kde sa nakazený človek predtým pohyboval. A preto by sa mali monitorovať aj zdraví ľudia, lebo nikdy nevieme, kedy sa zistí kto bol nakazený a s kým sa stretol. V Čechách tento systém už pomaličky začína fungovať. Dajme si ruku na srdce a prestaňme ľudí klamať a zavádzať len kvôli tomu, aby sme mohli vystúpiť v nejakej televízii, aby o nás ľudia vedeli. Ďakujem krásne. (Potlesk.)
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 24.3.2020 16:43 - 16:43 hod.

Tomáš Šudík Zobrazit prepis
Daný návrh, ktorý predkladá pani ministerka, prejednal krízový štáb, prejednala ho vláda. Treba im dôverovať, aby sme mohli zabezpečiť všetky potrebné veci, aby sa tento vírus ďalej nerozširoval. A to by malo byť to najdôležitejšie, čo môžme spraviť. Ľudia musia v tejto dôležitej situácii aj strpieť nejaké mimoriadne opatrenia. A myslím, že to všetko je mimoriadna situácia a rýpať do ľudí, že kto koho sledovať a kto koho nesledoval, alebo hráte tu politické hry ako niektorí poslanci SMER-u. To určite nie je vhodné a jeho trápne a výsmech občanom našej krajiny. Ďakujem krásne.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 20.3.2020 17:33 - 17:33 hod.

Tomáš Šudík
Ďakujem za slovo. Určite by som chcel súhlasiť s pánom. mojím pánom predrečníkom, pretože tiež som presvedčený, že nie je vhodné voliť pána Kotlebu, a to chcem povedať aj svojim kolegom, pretože pán Kotleba je obžalovaný. A keď zvolíme pána Kotlebu na čelo nejakého výboru, to bude nie európska, ale celonárodná hanba. Ďakujem krásne.
Skryt prepis
 
  • << First
  • 1
  • Last >>