Videokanál poslanca

 
 
Loading the player...

Prosím povoľte Vášmu prehliadaču prehrávať videá vo formáte flash:
Google Chrome | Mozilla Firefox | Internet Explorer | Edge

Vystúpenie s faktickou poznámkou

20.3.2020 o 17:35 hod.

JUDr.

Alojz Baránik

Videokanál poslanca
Zobraziť prepis Poslať e-mailom Stiahnut video
 
 
 

Videokanál poslanca

Vystúpenie s faktickou poznámkou 20.3.2020 17:35 - 17:36 hod.

Alojz Baránik Zobrazit prepis
Ďakujem pekne. Čo nebolo povedané v rozprave je to, čo treba povedať ešte, ale bohužiaľ, už to bolo spomenuté vo faktickej poznámke, je to, že realita je tá, že Kotlebova strana v tomto parlamente sa nachádza len preto, že jej to vybavil Kočner. To je samozrejme možné odbaviť nejakým smiechom. Avšak verím, že táto vláda sa dostane k tomu, že sa preverí to rozhodnutie, že sa preverí to, že ako sa k tomuto škandalóznemu rozhodnutiu dospelo. Potom uvidíme, že ako a koho sú tí voliči, ktorí za vás hlasovali. To sú voliči, ktorí, bohužiaľ, boli oblafnutí Kočnerom-
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 20.3.2020 13:05 - 13:06 hod.

Alojz Baránik Zobrazit prepis
Pôjdem po poradí. Najprv rešpektované dohody. Ja ako poslanec nikdy nebudem hlasovať za fašistu alebo za komunistického blázna za to, aby reprezentovali našu republiku. To nech je každému jasné. Ja viem, že pánovi Ficovi sa zdá, že to je úplne v poriadku, ale mne nie. A to mne úplne stačí. Keď hovoríte, pán Fico, že ste boli desať rokov premiérom, vieme ako táto krajina vyzerá potom, čo ste boli desať rokov premiérom. Strčte si to za klobúk. My o to nestojíme. Keď hovoríte o tom, že má predseda parlamentu previerku na stupeň prísne tajné. A čo pani Trošková? A čo pán Vadala? Tí tiež mali previerku na stupeň prísne tajné, lebo boli pritom. Boli pri vás, keď ste tam asistovali prostredníctvom vašej asistentky talianskej, aj slovenskej mafii.
A pokiaľ ide o Čistý deň, my sa len dozvieme, teraz sa dozvieme, že kto všetko v tom Čistom dni bol a čo tam robil. To si píšte, že sa to dozvieme. Ešte sa k tomu Čistému dňu vrátime. To si pamätajte.
Skryt prepis
 
  • << First
  • 1
  • Last >>