Videokanál poslanca

 
 
Loading the player...

Prosím povoľte Vášmu prehliadaču prehrávať videá vo formáte flash:
Google Chrome | Mozilla Firefox | Internet Explorer | Edge

Vystúpenie s faktickou poznámkou

24.3.2020 o 17:16 hod.

Mgr. MBA

Jana Cigániková

Videokanál poslanca
Zobraziť prepis Poslať e-mailom Stiahnut video
 
 
 

Videokanál poslanca

Vystúpenie s faktickou poznámkou 24.3.2020 17:16 - 17:18 hod.

Jana Cigániková Zobrazit prepis
Ďakujem pekne. Pán poslanec Kuffa, čo ste predviedli je nebezpečný náboženský fanatizmus a nič iné. Vy hovoríte, že nikto nezomrie na koronu, veď vo svete zomrelo doteraz 16 365 mŕtvych, to všetci boli čo alebo keď možno boli len neveriaci to je v poriadku keď tí umierajú. 267 tisíc 840 ľudí bolo potvrdených prípadov, potvrdený prípad korona nie je nebezpečná len pre tých, ktorí zomreli ale aj pre tých, ktorí ju prekonajú pretože korona spôsobuje tzv. fibrózu pľúc. Vám sa neokysličuje krv keď to máte. Tam, tam prichádza k fatálnym dôsledkom, človek nie je okysličený, má vážne problémy doživotne. 600 ľudí denne vyše 600 ľudí v Taliansku zomrie. Ako to, že, že nikto nezomrie. A čo sa týka kostolov veď to je ideálne miesto na množenie koronavírusu. Veď si zoberte sväteničky, spoločné modlitebné knižky v kostoloch, ružence, znak pokoja podaním rúk, spoveď, hostia, veľa ľudí na jednom mieste, toto všetko len podporuje množenie toho vírusu. Ja by som vás chcela veľmi pekne poprosiť, aby sme akože naozaj boli vecní, našu krajinu nezachráni Pán Boh keby ju chcel zachraňovať tak by tú koronu nemáme, našu krajinu si aj našich ľudí si musíme chrániť sami a začnime podporou tohto zákona. Ďakujem.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s procedurálnym návrhom 24.3.2020 12:36 - 12:36 hod.

Jana Cigániková Zobrazit prepis
Ďakujem pekne. Pozývam kolegov, členov zdravotníckeho výboru na rokovanie výboru, ktoré sa uskutoční hneď po schôdzi. Chcem ešte doplniť druhú vec. Vidím tu niektorých kolegov s respirátormi, chcem len teda dobrú radu. Tí, ktorí máte respirátor, dajte si naňho aj rúško, pretože respirátor nechráni ostatných, iba vás. Je tam taká klapka a normálne vydychujete ten svoj dych medzi nás ostatných. My, čo máme bežné rúška, chránime ostatných, ale nie seba. Čiže len rada do budúcna. Ak sa tu takto stretneme, na respirátor si treba dať ešte aj rúško.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 20.3.2020 13:03 - 13:05 hod.

Jana Cigániková Zobrazit prepis
Pán Fico, voľby prebehli, ľudia si zvolili a ľudia si zvolili s tým, že aj o Borisovi Kollárovi oni veľmi dobre vedia, napr. koľko má detí s koľkými ženami, vedia s kým všetkým má fotku. Vy hovoríte, že fotku s mafiánmi. Ale viete, pán Fico, to je ako lepšie je mať fotku s mafiánmi ako byť mafiánom. Hovoríte a ľudia to vedia, že má nevhodnú komunikáciu, vedia to. Viete, prečo to vedia? Lebo Boris sa postavil a povedal ľuďom áno, toto som spravil zle, toto je moja chyba, takýto som. A napriek tomu ho zvolili. Vy ste celú dobu vždy klamali. Váš Glváč sa priznal až keď sa to prevalilo. Dovtedy zapieral. A teraz vy tu idete niekoho poučovať. Takže áno, Boris má chyby, ale ľudia ho zvolili. Vy ste ľudí vždy klamali. Len preto vaši tajtrlíkovia majú tie tisíce hlasov, lebo ich klamete.
A keď vám smiem pripomenúť, vy, čo idete súdiť, hovoriť o tom kto je alebo nie je vhodný. Vy ste mali Troškovú za štátnu radkyňu. Vy ste bývali v Bonaparte u daňového podvodníka. Vy nosíte hodiny, na ktoré ste v živote nezarobili, kryli ste zlodejiny a zlodejov. A vďaka tomu ste túto krajinu dostali do takej situácie, že tí špinavci, ktorých ste chránili si dovolili vraždiť, lebo sa cítili vami krytí. Možno mal Boris Kollár nevhodnú komunikáciu, ale vy ste nevhodný celý ako ste. Mali by ste sa hanbiť. Nemáte ani kožu na tvári a nie tu vykrikovať, rozprávať a niekoho súdiť. (Potlesk.)
Skryt prepis
 
  • << First
  • 1
  • Last >>