Videokanál poslanca

 
 
Loading the player...

Prosím povoľte Vášmu prehliadaču prehrávať videá vo formáte flash:
Google Chrome | Mozilla Firefox | Internet Explorer | Edge

Vystúpenie s faktickou poznámkou

25.3.2020 o 16:38 hod.

Mgr.

Eduard Kočiš

Videokanál poslanca
Zobraziť prepis Poslať e-mailom Stiahnut video
 
 
 

Videokanál poslanca

Vystúpenie s faktickou poznámkou 25.3.2020 16:38 - 16:38 hod.

Eduard Kočiš
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 25.3.2020 16:23 - 16:24 hod.

Eduard Kočiš
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 25.3.2020 16:14 - 16:16 hod.

Eduard Kočiš
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 24.3.2020 17:46 - 17:47 hod.

Eduard Kočiš Zobrazit prepis
Ďakujem za slovo. V podstate Tomáš Taraba zhodnotil situáciu tak ako je. Jednoducho zbieranie metadát môže byť do určitej miery na prospech veci, ale v tomto prípade mám veľmi silnú pochybnosť, že by to tak bolo. Jednoducho niekto, kto už bude mať vaše, naše metadáta, bude vedieť jednoducho zistiť, kde sme telefonovali, s kým sme telefonovali, kde sme trávili čas, aká bola naša e-mailová, esemesková komunikácia, poprípade komunikácia v iných aplikáciách. Jednoducho tento spôsob doslova šikanovania ľudí prostredníctvom šírenia poplašných správ, že len tento prostriedok bude tým najvhodnejším prostriedkom na to, aby sme zabránili šíreniu koronavírusu nepovažujem za príliš šťastný.
A pani ministerka, jednoducho ak vypustíte ten článok 4, ktorý podľa mňa naozaj zlý a ak tam naozaj nebude, viem sa stotožniť možno s časťou vášho návrhu zákona, ktorý je možno niekedy aj systematický, možno trošku aj dobrý. Ale jednoducho tento bod č. 4, tento článok je podľa mňa veľmi ... Ďakujem pekne.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 24.3.2020 16:43 - 16:44 hod.

Eduard Kočiš Zobrazit prepis
Ďakujem pekne za slovo. Milan Mazurek myslím, že statočne pomenoval všetky veci, s ktorými súhlasím a jednoducho nemám pocit, aby tento zákon, ktorý nám predkladá pani ministerka bol v súlade s nejakou etikou alebo v súlade s niečím, s čím ja vnútorne nie som presvedčený. Jednoducho je to hlboký zásah do ľudských práv a slobôd a ja nemám istotu, že tieto veci, tieto informácie, ktoré príslušné inštitúcie získajú, nebudú voči niekomu zneužité. Tento zákon by bol značným porušením ústavných práv a slobôd. A ja za takýto zákon určite hlasovať nebudem. Ďakujem.
Skryt prepis
 

Vystúpenie s faktickou poznámkou 20.3.2020 17:32 - 17:33 hod.

Eduard Kočiš
Ďakujem pekne za slovo. Pán poslanec Dostál, 230 000 voličov Ľudovej strany Naše Slovensko sa určite nikto z nich nepovažuje za fašistu, nacistu, xenofóba, rasistu a neviem akého -istu. Doteraz som mal možnosť pozorovať vaše vystúpenia z televízie, rozhlasu a iných médií. Ale vidieť vás naživo, to je naozaj zážitok. Ďakujem pekne.
Skryt prepis
 
  • << First
  • 1
  • Last >>